Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Ubytování Vinohrady 73, Znojmo

Snadná online rezervace Ubytování Vinohrady 73 a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování Vinohrady 73 (Ubytování v soukromí), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování Vinohrady 73. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování Vinohrady 73 může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování Vinohrady 73 se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování Vinohrady 73 vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Ubytování Vinohrady 73 (Ubytování v soukromí), Znojmo

Vinohrady 73 přízemí, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování Vinohrady 73
Ubytování Vinohrady 73 1Ubytování Vinohrady 73 2Ubytování Vinohrady 73 3Ubytování Vinohrady 73 4Ubytování Vinohrady 73 5Ubytování Vinohrady 73 6Ubytování Vinohrady 73 7Ubytování Vinohrady 73 8Ubytování Vinohrady 73 9Ubytování Vinohrady 73 10Ubytování Vinohrady 73 11Ubytování Vinohrady 73 12Ubytování Vinohrady 73 13Ubytování Vinohrady 73 14

Ubytování Vinohrady 73 se nachází ve Znojmě, 43 km od Mikulova. Nabízí terasu, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště.

Vybavení pokojů zahrnuje rychlovarnou konvici a TV s plochou obrazovkou. V některých pokojích najdete také posezení vhodné k relaxaci. Ubytování Vinohrady 73 poskytuje ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi.

Na místě je k dispozici přepážka s turistickými informacemi.

V okolí se můžete věnovat řadě aktivit, včetně jízdy na koni, cyklistiky a rybaření. Ubytování Vinohrady 73 je vzdálené 12 km od města Retz a 28 km od Laa an der Thaya. Od letiště Brno–Tuřany vás dělí 58 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování Vinohrady 73)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Rybaření, Jízda na kanoích, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Aquapark

Doprava

Parkování na ulici, Parkovací garáž

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Bezbariérový přístup

Obecné podmínky (Ubytování Vinohrady 73)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování Vinohrady 73)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Ubytování Vinohrady 73 o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.