Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Rezidence Zvon 4****, Znojmo

Snadná online rezervace Rezidence Zvon a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Rezidence Zvon (Penziony), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Rezidence Zvon. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Rezidence Zvon může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Rezidence Zvon se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Rezidence Zvon vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Rezidence Zvon 4**** (Penziony), Znojmo

Klácelova 11-61, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Rezidence Zvon
Rezidence Zvon 1Rezidence Zvon 2Rezidence Zvon 3Rezidence Zvon 4Rezidence Zvon 5Rezidence Zvon 6Rezidence Zvon 7Rezidence Zvon 8Rezidence Zvon 9Rezidence Zvon 10Rezidence Zvon 11Rezidence Zvon 12Rezidence Zvon 13Rezidence Zvon 14Rezidence Zvon 15Rezidence Zvon 16Rezidence Zvon 17Rezidence Zvon 18Rezidence Zvon 19Rezidence Zvon 20Rezidence Zvon 21Rezidence Zvon 22Rezidence Zvon 23Rezidence Zvon 24Rezidence Zvon 25Rezidence Zvon 26Rezidence Zvon 27Rezidence Zvon 28Rezidence Zvon 29Rezidence Zvon 30Rezidence Zvon 31Rezidence Zvon 32Rezidence Zvon 33Rezidence Zvon 34Rezidence Zvon 35Rezidence Zvon 36Rezidence Zvon 37Rezidence Zvon 38Rezidence Zvon 39Rezidence Zvon 40Rezidence Zvon 41Rezidence Zvon 42Rezidence Zvon 43Rezidence Zvon 44Rezidence Zvon 45Rezidence Zvon 46Rezidence Zvon 47Rezidence Zvon 48Rezidence Zvon 49Rezidence Zvon 50Rezidence Zvon 51Rezidence Zvon 52

Rezidence Zvon se nachází v centru Znojma a nabízí organizované výlety do blízkých vinných sklípků a na vinice. Prostorné pokoje jsou vybavené koupelnou a prostorem k posezení a hotel stojí hned vedle kostela sv. Mikuláše.

Zvon Rezidence najdete v objektu z 18. století a místní pokoje plné světla jsou zařízené nábytkem a podlahami ze světlého dřeva, které dobře doplňují bílé nebo světle zelené stěny. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV.

Bohatou snídani formou bufetu si hosté mohou vychutnat v jídelně, nebo si ji nechat zabalit s sebou. K dispozici je úschovna jízdních kol a v celém objektu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Znojmo leží na pomezí Národního parku Podyjí a 10 km od hranice s Rakouskem. Penzion se nachází jen 250 metrů od radniční věže, Znojemského hradu a kostela svaté Kateřiny.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Rezidence Zvon)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Víno/šampaňské, Láhev vody, Ovoce, Možnosti snídaně

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci

Turistické informace, Úschova zavazadel, Bankomat

Úklidová služba

Služba praní

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, VIP pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Rezidence Zvon)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu