Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Zlatý vůl 3***, Znojmo

Snadná online rezervace Penzion Zlatý vůl a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Zlatý vůl (Penziony), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Zlatý vůl. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Zlatý vůl může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Zlatý vůl se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Zlatý vůl vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Penzion Zlatý vůl 3*** (Penziony), Znojmo

Vlkova 3, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Zlatý vůl
Penzion Zlatý vůl 1Penzion Zlatý vůl 2Penzion Zlatý vůl 3Penzion Zlatý vůl 4Penzion Zlatý vůl 5Penzion Zlatý vůl 6Penzion Zlatý vůl 7Penzion Zlatý vůl 8Penzion Zlatý vůl 9Penzion Zlatý vůl 10Penzion Zlatý vůl 11Penzion Zlatý vůl 12Penzion Zlatý vůl 13Penzion Zlatý vůl 14Penzion Zlatý vůl 15Penzion Zlatý vůl 16Penzion Zlatý vůl 17Penzion Zlatý vůl 18Penzion Zlatý vůl 19Penzion Zlatý vůl 20Penzion Zlatý vůl 21Penzion Zlatý vůl 22Penzion Zlatý vůl 23Penzion Zlatý vůl 24Penzion Zlatý vůl 25Penzion Zlatý vůl 26Penzion Zlatý vůl 27Penzion Zlatý vůl 28Penzion Zlatý vůl 29Penzion Zlatý vůl 30Penzion Zlatý vůl 31Penzion Zlatý vůl 32Penzion Zlatý vůl 33

Penzion Zlatý vůl se nachází v historickém centru města v budově ze 13. století. Nabízí tradiční pivní bar ve sklepě, kavárnu s terasou a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány jsou klimatizované a dostanete se k nim ze sdílené galerie. Najdete v nich TV, pračku, ledničku a posezení.

Snídaně se podává každé ráno v kavárně. V obchodě si můžete koupit potraviny a na jídlo si můžete zajít do restaurace vzdálené 300 metrů od penzionu.

Penzion Zlatý vůl má lázeňské centrum s pivní vířivkou a klasickou vířivkou. V okolí se můžete vydat na pěší a cyklistické výlety. Hrad Rotunda se tyčí 700 metrů od penzionu a Národní park Podyjí se rozprostírá 5 km od ubytování.

Autobusová zastávka U Mostu se nachází 150 metrů od penzionu a vlakové a autobusové nádraží Znojmo je vzdálené 1,5 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Zlatý vůl)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Bazén a wellness

Vířivka/ jacuzzi

Společné prostory

Terasa

Různé

Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion Zlatý vůl)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu