Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Vinařství Konitz, Znojmo

Snadná online rezervace Penzion Vinařství Konitz a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Vinařství Konitz (Penziony), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Vinařství Konitz. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Vinařství Konitz může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Vinařství Konitz se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Vinařství Konitz vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Penzion Vinařství Konitz (Penziony), Znojmo

Konice 168, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Vinařství Konitz
Penzion Vinařství Konitz 1Penzion Vinařství Konitz 2Penzion Vinařství Konitz 3Penzion Vinařství Konitz 4Penzion Vinařství Konitz 5Penzion Vinařství Konitz 6Penzion Vinařství Konitz 7Penzion Vinařství Konitz 8Penzion Vinařství Konitz 9Penzion Vinařství Konitz 10Penzion Vinařství Konitz 11Penzion Vinařství Konitz 12Penzion Vinařství Konitz 13Penzion Vinařství Konitz 14Penzion Vinařství Konitz 15Penzion Vinařství Konitz 16Penzion Vinařství Konitz 17Penzion Vinařství Konitz 18Penzion Vinařství Konitz 19Penzion Vinařství Konitz 20Penzion Vinařství Konitz 21Penzion Vinařství Konitz 22Penzion Vinařství Konitz 23Penzion Vinařství Konitz 24Penzion Vinařství Konitz 25Penzion Vinařství Konitz 26

Penzion Vinařství Konitz se nachází ve Znojmě v Jihomoravském kraji, 45 km od Mikulova, a nabízí venkovní gril a výhled do zahrady.

Klimatizované pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Všechny mají vlastní koupelnu. Penzion Vinařství Konitz poskytuje ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi.

K dispozici je i sdílená kuchyň.

V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám. Penzion Vinařství Konitz je vzdálený 29 km od rakouského městečka Laa an der Thaya a 10 km od města Retz. Na letiště Brno–Tuřany je to odtud 60 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Vinařství Konitz)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril, Víno/šampaňské, Láhev vody, Možnosti snídaně

Doprava

Parkování na ulici, Parkovací garáž

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Společná kuchyně, Venkovní nábytek, Prostory vhodné na piknik, Venkovní krb

Zázemí pro business

Společenské prostory

Různé

Nekuřácké pokoje, Zvuková izolace, Topení, Klimatizace

Obecné podmínky (Penzion Vinařství Konitz)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Vinařství Konitz)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Penzion Vinařství Konitz o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.