Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion U Císaře Zikmunda 3***, Znojmo

Snadná online rezervace Penzion U Císaře Zikmunda a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion U Císaře Zikmunda (Penziony), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion U Císaře Zikmunda. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion U Císaře Zikmunda může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion U Císaře Zikmunda se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion U Císaře Zikmunda vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Penzion U Císaře Zikmunda 3*** (Penziony), Znojmo

Horní náměstí 5, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion U Císaře Zikmunda
Penzion U Císaře Zikmunda 1Penzion U Císaře Zikmunda 2Penzion U Císaře Zikmunda 3Penzion U Císaře Zikmunda 4Penzion U Císaře Zikmunda 5Penzion U Císaře Zikmunda 6Penzion U Císaře Zikmunda 7Penzion U Císaře Zikmunda 8Penzion U Císaře Zikmunda 9Penzion U Císaře Zikmunda 10Penzion U Císaře Zikmunda 11Penzion U Císaře Zikmunda 12Penzion U Císaře Zikmunda 13Penzion U Císaře Zikmunda 14Penzion U Císaře Zikmunda 15Penzion U Císaře Zikmunda 16Penzion U Císaře Zikmunda 17Penzion U Císaře Zikmunda 18Penzion U Císaře Zikmunda 19Penzion U Císaře Zikmunda 20Penzion U Císaře Zikmunda 21Penzion U Císaře Zikmunda 22Penzion U Císaře Zikmunda 23Penzion U Císaře Zikmunda 24Penzion U Císaře Zikmunda 25

Penzion U Císaře Zikmunda stojí na klidném místě v historickém centru Znojma. Ve zrenovovaném domě v renesančním slohu najdete pokoje s bezplatnými toaletními potřebami a ledničkou. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Všechny pokoje mají výhled do dvora nebo na historické náměstí. Uzamykatelné soukromé parkoviště je na místě k dispozici zdarma. Místní autobusové a vlakové nádraží je vzdálené 500 metrů.

Do nejbližší restaurace, kde se podává tradiční česká kuchyně, je to jen 20 metrů. V bezprostředním okolí najdete řadu dalších restaurací a obchod s potravinami. Snídaně se každé ráno servíruje v pokoji.

V národním parku Podyjí, který začíná pouhých 100 metrů odtud, na vás čeká spousta turistických i cyklistických tras. Svá jízdní kola si můžete uschovat v penzionu.

Penzion vám může zorganizovat exkurze s ochutnávkou vín a návštěvy mnoha vinných sklípků. Vlak směřující k vinicím staví 150 metrů od penzionu U Císaře Zikmunda. Pěšky k nim dojdete během 20 minut.

Středověké podzemní chodby 50 metrů od penzionu lze navštívit v rámci prohlídky města s průvodcem. Penzion U Císaře se nachází 150 metrů od znojemského hradu a rotundy sv. Kateřiny se známými freskami.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion U Císaře Zikmunda)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion U Císaře Zikmunda)

Příjezd od 12:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu