Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Kulíšek 3***, Znojmo

Snadná online rezervace Penzion Kulíšek a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Kulíšek (Penziony), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Kulíšek. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Kulíšek může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Kulíšek se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Kulíšek vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Penzion Kulíšek 3*** (Penziony), Znojmo

Velká Michalská 7, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Kulíšek
Penzion Kulíšek 1Penzion Kulíšek 2Penzion Kulíšek 3Penzion Kulíšek 4Penzion Kulíšek 5Penzion Kulíšek 6Penzion Kulíšek 7Penzion Kulíšek 8Penzion Kulíšek 9Penzion Kulíšek 10Penzion Kulíšek 11Penzion Kulíšek 12Penzion Kulíšek 13Penzion Kulíšek 14Penzion Kulíšek 15Penzion Kulíšek 16Penzion Kulíšek 17Penzion Kulíšek 18Penzion Kulíšek 19Penzion Kulíšek 20Penzion Kulíšek 21Penzion Kulíšek 22Penzion Kulíšek 23Penzion Kulíšek 24Penzion Kulíšek 25Penzion Kulíšek 26Penzion Kulíšek 27Penzion Kulíšek 28Penzion Kulíšek 29Penzion Kulíšek 30

Penzion Kulíšek se nachází v historickém centru Znojma a nabízí pokoje s koupelnou, kavárnu s terasou a letní zahrádku. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Penzion Kulíšek poskytuje ubytování v pokojích s TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránkou, minibarem, ledničkou a posezením. V koupelně je sprcha a fén. Hosté mohou odpočívat v zahradě nebo na terase, a nebo se věnovat pěší turistice a cykloturistice. K dispozici je úschovna kol.

Denně se podává snídaně. Penzion stojí 100 metrů od restaurace.

Rotunda se tyčí 700 metrů od penzionu a Národní park Podyjí se rozprostírá 5 km od ubytování. K Vranovské přehradě dojedete za půl hodiny.

Penzion se nachází 500 metrů od autobusové zastávky a 12 minut pěšky od vlakového nádraží Znojmo. U penzionu můžete zaparkovat.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Kulíšek)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Penzion Kulíšek)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu