Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Pension Archa, Znojmo

Snadná online rezervace Pension Archa a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Archa (Penziony), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Archa. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Archa může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Archa se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Archa vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Pension Archa (Penziony), Znojmo

Vlkova 164/4, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Archa
Pension Archa 1Pension Archa 2Pension Archa 3Pension Archa 4Pension Archa 5Pension Archa 6Pension Archa 7Pension Archa 8Pension Archa 9Pension Archa 10Pension Archa 11Pension Archa 12Pension Archa 13Pension Archa 14Pension Archa 15Pension Archa 16Pension Archa 17Pension Archa 18Pension Archa 19Pension Archa 20Pension Archa 21Pension Archa 22Pension Archa 23Pension Archa 24Pension Archa 25Pension Archa 26Pension Archa 27Pension Archa 28Pension Archa 29Pension Archa 30Pension Archa 31Pension Archa 32Pension Archa 33Pension Archa 34Pension Archa 35Pension Archa 36Pension Archa 37Pension Archa 38Pension Archa 39Pension Archa 40Pension Archa 41Pension Archa 42Pension Archa 43Pension Archa 44Pension Archa 45

Penzion Archa se nachází v budově ze 16. století stojící v historickém centru Znojma, 1 km od národního parku Podyjí, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i bezplatné Wi-Fi.

Součástí všech studiových apartmánů je dobře vybavený kuchyňský kout, posezení i vlastní koupelna s fénem a sprchou.

Snídaně si lze rezervovat přímo na místě a od nejbližší restaurace je Pension Archa vzdálený jen několik kroků. Do nejbližšího obchodu s potravinami je to 170 metrů.

Přímo na místě i v okolí penzionu se lze věnovat nejrůznějším aktivitám včetně cyklistiky a pěší turistiky. Soukromé parkoviště u budovy mohou hosté využívat zdarma.

Na nejbližší vlakové a autobusové nádraží je to 1,3 km a ke znojemskému hradu, rotundě svaté Kateřiny a radniční věži dojdete za 5 minut.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Archa)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Možnosti snídaně

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Pelíšky pro domácí mazlíčky, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Pension Archa)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Archa)

Upozorňujeme, že snídaně se podává od 8:00 do 9:00.

Dále upozorňujeme, že od 14. do 17. září 2017 nebudou k dispozici snídaně ani parkování. Informujte prosím Pension Archa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.