Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartment Louka, Znojmo

Snadná online rezervace Apartment Louka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Louka (Apartmány), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Louka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Louka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Louka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Louka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Apartment Louka (Apartmány), Znojmo

Pražákova 629/5 číslo bytu : č.3, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Louka
Apartment Louka 1Apartment Louka 2Apartment Louka 3Apartment Louka 4Apartment Louka 5Apartment Louka 6Apartment Louka 7Apartment Louka 8Apartment Louka 9Apartment Louka 10Apartment Louka 11Apartment Louka 12Apartment Louka 13Apartment Louka 14Apartment Louka 15Apartment Louka 16Apartment Louka 17Apartment Louka 18Apartment Louka 19Apartment Louka 20Apartment Louka 21Apartment Louka 22Apartment Louka 23Apartment Louka 24Apartment Louka 25

Apartment Louka nabízí ubytování ve Znojmě. Na místě můžete také využívat balkon a bezplatné Wi-Fi.

Tento apartmán má rovněž TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. .

Apartmán Louka je situován 28 km od obce Laa an der Thaya a 43 km od Mikulova, Nejbližším letištěm je letiště Brno–Tuřany, 58 km od apartmánu Louka.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Louka)

Doprava

Parkování na ulici

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení

Obecné podmínky (Apartment Louka)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Louka)

Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Mikulášské náměstí 479/8 , Penzion U Mikuláše, Znojmo, 66902. Informujte prosím Apartment Louka o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.