Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartment Aloha, Znojmo

Snadná online rezervace Apartment Aloha a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Aloha (Apartmány), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Aloha. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Aloha může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Aloha se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Aloha vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Apartment Aloha (Apartmány), Znojmo

Růžičkova 3817/7, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Aloha
Apartment Aloha 1Apartment Aloha 2Apartment Aloha 3Apartment Aloha 4Apartment Aloha 5Apartment Aloha 6Apartment Aloha 7Apartment Aloha 8Apartment Aloha 9Apartment Aloha 10Apartment Aloha 11Apartment Aloha 12Apartment Aloha 13Apartment Aloha 14Apartment Aloha 15Apartment Aloha 16Apartment Aloha 17Apartment Aloha 18Apartment Aloha 19Apartment Aloha 20Apartment Aloha 21

Apartmán Aloha je apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný ve Znojmě, 44 km od Mikulova. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště.

Apartmán Aloha má dále kuchyňský kout s myčkou a jídelní část a nechybí v něm ložní prádlo ani ručníky.

Apartmán Aloha se nachází 15 km od rakouského Retzu a 31 km od Laa an der Thaya. Letiště Brno-Tuřany leží od Apartmánu Aloha 56 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Aloha)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartment Aloha)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Aloha)

Informujte prosím Apartment Aloha o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.