Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmán pod hradem, Znojmo

Snadná online rezervace Apartmán pod hradem a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán pod hradem (Apartmány), ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán pod hradem. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán pod hradem může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán pod hradem se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán pod hradem vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Apartmán pod hradem (Apartmány), Znojmo

Mlýnská 2, Znojmo, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán pod hradem
Apartmán pod hradem 1Apartmán pod hradem 2Apartmán pod hradem 3Apartmán pod hradem 4Apartmán pod hradem 5Apartmán pod hradem 6Apartmán pod hradem 7Apartmán pod hradem 8Apartmán pod hradem 9Apartmán pod hradem 10Apartmán pod hradem 11Apartmán pod hradem 12Apartmán pod hradem 13Apartmán pod hradem 14Apartmán pod hradem 15Apartmán pod hradem 16Apartmán pod hradem 17Apartmán pod hradem 18Apartmán pod hradem 19Apartmán pod hradem 20Apartmán pod hradem 21Apartmán pod hradem 22

Apartmán pod hradem se nachází ve Znojmě, 1,5 km od středu města a nabízí výhled na znojemský hrad a další památky, Wi-Fi zdarma a možnost vlastního stravování.

V plně vybavené kuchyni je k dispozici bezplatná káva, čaj, cukr a med. Hosté mohou využívat také pračku, žehličku a žehlící prkno. Nechybějí ručníky a ložní prádlo.

Apartmán pod hradem je vzdálený 44 km od rakouského městečka Laa an der Thaya, 21 km od Vranova nad Dyjí a 70 km od letiště Brno-Tuřany. Do Mikulova je to 52 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán pod hradem)

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Apartmán pod hradem)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán pod hradem)

Informujte prosím Apartmán pod hradem o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.