Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

4 hvězdičkové ubytování v soukromí ve Znojmě, Česká republika

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Znojmo bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování ve Znojmě, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Znojmo věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel ve Znojmě, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány ve Znojmě , Bed and Breakfasts ve Znojmě , Hotely ve Znojmě , Penziony ve Znojmě , Prázdninové domy ve Znojmě , Ubytování v soukromí ve Znojmě

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování ve Znojmě, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku ve Znojmě se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu ve Znojmě, apartmán ve Znojmě, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 4 hvězdičkové ubytování v soukromí

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Apartment historical city 4**** Ubytování v soukromí, Znojmo

Ubytování v soukromí, Apartment historical city
9.6

Velká Františkánská 18, Znojmo, Česká republika

Do centra města Znojmo: ~0.2 km | Zobrazit hotel na mapě

Apartmán historical city se nachází ve Znojmě, 44 km od Mikulova. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a některé i pohodlné posezení, kde můžete odpočívat. K vybavení patří rychlovarná konvice. Ve vlastní koupelně najdete vanu nebo sprchu. Apartment historical ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu